Sklep zawiera ofertę dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?

DARMOWA
DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

Regulamin sklepu internetowego South Wine

Informacje ogólne:

Właścicielem Sklepu Internetowego www.southwine.eu jest firma:
South Wine Sp. z o.o.
Saska109/3
03-914 Warszawa
Tel:  604 601 239
NIP: 5213445444 REGON: 141044494

Niniejszy Regulamin, zwany dalej Regulaminem, określa zasady sprzedaży w Sklepie Internetowym zwanym dalej Sklepem.

Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Zmiany te stają się skuteczne w terminie wskazanym przez Sklep, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia zmienionego Regulaminu na stronie Sklepu. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, są realizowane na zasadach dotychczasowych.

Zamówienia
Przedmiotem sprzedaży są produkty przedstawione w Sklepie w momencie składania zamówienia. Wszystkie produkty są oryginalne, posiadają certyfikat producenta (z zastrzeżeniem informacji podanych w opisie). Dokładamy starań, aby informacje przeznaczone dla konsumentów zawarte na stronach Sklepu były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, podane 
z rzetelnością wymaganą w stosunkach danego rodzaju.
Zamieszczone wizerunki mają charakter podglądowy, w związku z tym mogą się nieznacznie różnić od oryginałów.

Ceny zamieszczone na stronach Sklepu ceny są zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (np.: zmian kursów walut lub lub zmian cen producenta). Jeśli zmiana taka dotyczy towarów zamówionych przez Klienta sklepu, jest on o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie. 
Wszystkie ceny są podane z uwzględnieniem podatku VAT 23% - tzw. ceny brutto

Zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówienia w sytuacji naruszenia warunków niniejszego regulaminu.

Zamówienie realizowane jest w przeciągu 1 do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia go lub zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu. 
Jeśli dany produkt nie jest dostępny w magazynie Sklepu Klient zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany, telefonicznie lub drogą mailową.

Złożenie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia o wyrażeniu zgody na umieszczenie jego danych w bazie Klientów Sklepu oraz wzięciu odpowiedzialności za odbiór przesyłki przez osobę pełnoletnią.
i potwierdzeniem, że w momencie składania zamówienia nie jest on osobą nietrzeźwą i nie dokonuje zakupu alkoholu celem dalszej odsprzedaży.

Zamówienia można składać za pośrednictwem strony www.southwine.eu poprzez „Formularz Zmówienia”.

Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie „Formularza Zamówienia” w systemie Sklepu. Niezbędne jest podanie adresu e-mail oraz telefonicznego numeru kontaktowego Klienta. 

Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone pocztą elektroniczną.
Aktualny status realizacji zamówienia można sprawdzić na stronie internetowej Sklepu, po zalogowaniu się na swoje konto.

Koszt i forma dostawy:
Nie realizujemy zamówień poza granicę Polski.
Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
Przedpłata na konto - 11,50 zł
Za pobraniem - 17,50 zł

Przy zamówieniu powyżej 200 zł - wysyłka gratis

Zastrzegamy sobie prawo wyboru firmy kurierskiej.
Koszt dostawy ponosi Klient.
 
Odbiór osobisty:
- w dniach poniedziałek-piątek, w godzinach 11.00 – 19.00 (niedziela, sobota i święta nieczynne), w siedzibie firmy przy ul. Okulickiego 7/9 lok. M7, 05-500 Piaseczno do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 
Warunkiem odbioru osobistego jest posiadanie numeru zamówienia oraz potwierdzenie wpłaty w przypadku wyboru opcji przedpłaty na konto.
Płatność za odbiory osobiste gotówką lub kartą.
Przesyłki przygotowane do odbioru oczekują na Klienta do 5 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Odbierając towar, Klient powinien sprawdzić, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, gdyż warunkiem rozpatrzenia ewentualnej w/w reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu, szkodowego”, który jest dostępny u Kuriera.

Formy płatności:
Przy składaniu zamówień akceptujemy poniższe formy płatności:
- gotówka, karta płatnicza karta kredytowa 
- przy odbiorze
- przelew na konto sklepu

Płatności Online obsługuje firma PayU

Reklamacje i zwroty:
Wszystkie oferowane przez nas towary są oryginalne i objęte gwarancją producenta,
Reklamacji z powodu różnic wynikających z wyglądu towaru na stronie internetowej, spowodowanych np: różnymi ustawieniami monitora nie uwzględnia się.

Klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 10 dni od ich wydania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...) ", Dz.U. Nr 22, poz. 271. 
Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego. Zgodnie z art.7 pkt.1 w.w. ustawy. 

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pisemne wypełnione oświadczenie wraz z dołączoną kopią dokumentu potwierdzającego termin wydania towaru (paragon fiskalny, faktura) oraz zwracany towar do zwracanych towarów (wysłanie listu poleconego przed upływem 10 dni od rezygnacji z produktu).

Zwrot zapłaconej kwoty za towar dokonywany jest przelewem na wskazany rachunek bankowy w terminie do 7 dni od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy South Wine..
Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres korespondencyjny Sklepu:

South Wine Sp. z o.o. 
ul. Młocińska 7/9 lok. M7,
05-500 Warszawa

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
Odbierając przesyłkę należy sprawdzić jej stan i zawartość przy Kurierze. Kurier zobowiązany jest umożliwić taką weryfikację. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub niezgodności towarów z zamówieniem kurier sporządza tzw. "protokół szkody".
Podstawą złożenia reklamacji w naszym sklepie jest przesłanie "protokołu szkody" na adres mailowy: skladwina@southwine.eu. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia.
Pozostałe informacje:
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować pod adres: skladwina@southwine.eulub dzwoniąc pod numer telefonu 604 601 239 (poniedziałek-sobota w godzinach 11.00 - 19.00).

 

 

Zapisz się do newslettera
i odbierz 20 zł na pierwsze zakupy.
Kieliszki
Dowiesz się pierwszy o naszych nowościach, ofertach specjalnych i ciekawych wydarzeniach!